Rapla kapten Indrek Kajupank.Foto: Stanislav Moškov
27. märts 2019, 20:42

Rapla ei suutnud imet teha ja jääb ilmselt Eesti-Läti liiga finaalturniirilt välja

Eesti-Läti korvpalliliiga veerandfinaalid algasid Rapla ja Riia VEFi kohtumisega. Läti tippklubi võttis võõrsil mängides 90:65 võidu ja astus pika sammu poolfinaali suunas. Pühapäeval Riias peetavas korduskohtumises piisab VEFile isegi 24punktilisest kaotusest.

Põhiturniiril seitsmenda koha saanud Rapla kaotas avaveerandi 12:18, poolajaks oldi teise asetusega VEFi vastu maas 25:43. Teine poolaeg mängiti sisuliselt võrdselt, aga see Raplat kindlast kaotusest ei päästnud.

Kodumeeskonna resultatiivseim oli 14 punktiga Dominique Hawkins, 11 punkti lisas Ervins Jonats. VEFile tõi Glenn Cosey 16 punmti ja 4 resultatiivset söötu, Steve Zack lisas 15 punkti ja 9 lauapalli

Teised paarid:

Ventspils (1. asetus) - Pärnu (8), mängud peetakse 28. märtsil Pärnus ja 31. märtsil Ventspilsis.

Kalev/Cramo (3) - Tartu Ülikool (6), mängud peetakse 31. märtsil Tartus ja 2. aprillil Tallinnas.

Ogre (4) - TalTech (5), mängud peetakse 28. märtsil Tallinnas ja 30. märtsil Ogres.

Nelja võistkonna finaalturniir peetakse 5. ja 6. aprillil Tallinnas Saku suurhallis.