Janari Jõesaar.Foto: Twitter/Tenerife Iberostar
27. märts 2019, 23:23

Janari Jõesaar tegi Meistrite liiga debüüdi, võimalused poolfinaali pääseda on head

Eesti korvpallikoondislane Janari Jõesaar sai elus esimest korda platsile FIBA Meistrite liiga kohtumises. Tenerife Iberostari mängija oli väljakul 14 minutit, aga punkte ei visanud. Tenerife kaotas veerandfinaali avamängus võõrsil 73:75 Jeruusalemma Hapoelile.

Jõesaar viskas mööda nii ühe kahese kui ka kolmese, võttis maha kolm lauapalli ja andis ühe resultatiivse söödu. Tenerife resultatiivseim oli 20 punktiga Colton Iverson, Iisraeli klubi kasuks tõi J'Cowan Brown samuti 20 punkti. Endise NBA staari Amar'e Stoudemire'i arvele jäi 16 minutiga 13 silma.

Edasipääseja selgub kahe mängu kokkuvõttes. Kordusmäng toimub nädala pärast Tenerifel.