Roland Lessing.Foto: Jarek Jõepera
Talisport
30. märts 2019, 19:30

KÕVA SÕNA! Lessing ja Kõiv täiendasid karjääri lõpu eel medalikogu

Hoolimata jõuliselt pealetungivast kevadest, selgitasid laskesuusatajad täna Haanjas välja Eesti meistrid individuaaldistantsil.

Tulenevalt keerulistest lumeoludest, peeti võistlused lühendatud distantsidel. Meeste 15km võistluse võitis oma tippsportlase karjääri viimaseid võistlusi tegev Roland Lessing, naiste 12,5 km distantsil võidutses Johanna Talihärm.

Lessing läbis neli tiiru kokku kahe trahviga ja seadis tänaseks võiduajaks 48.17,18. Hõbemedali sai kaela koduradadel võistlev Võrust pärit Rene Zahkna (+17,86). Poodiumi kolmanda astme hõivas Kauri Kõiv (+2.11,58).

Naistest tegi täna parima võistluse Johanna Talihärm, kellel eksimusi kogunes kokku neli. 45,22 sekundit hiljem tuli hõbedale Regina Oja, pronksmedal asetati täna Grete Gaimi kaela (+1.50,33).