FCI Levadia - Maardu linnameeskond.Foto: Erki Parnaku
31. märts 2019, 17:16

Eesti jalgpallimeistrivõistluste 3. vooru tänastes kohtumistes teenisid võidulisa FCI Levadia ja FC Kuressaare.

Tiitlinõudleja Levadia nahutas Lilleküla kunstmurustaadionil mullust esiliiga parimat, Maardu linnameeskonda tulemusega 8:0. Sisuliselt oli mäng tehtud esimese kolmveerandtunni järel, mille Levadia võitis 3:0.

Seejuures jättis Maardu esiründaja Vitali Gussev 40. minutil realiseerimata penalti. Ta lajatas palli üle värava.

Levadia poolelt said jala valgeks Maksim Podholjuzin (17. min), Jevgeni Budnik (28. pen., 70.), Joao Morelli (34.), Rasmus Peetson (59.), Mark Oliver Roosnupp (73., 88.) ja Igor Žurahhovski (87. min).

Viljandi Tulevik jätkab nulli peal, sest täna kaotati koduplatsil 1:2 Kuressaarele. Tulevik asus küll 17. minutil Kaimar Saagi (debüütmäng) väravast juhtima, ent Märten Pajunurme ja Sander Lahti täpsed karistuslöögid (vastavalt 55. ja 82. min) napsasid võidupunktid saarlaste kontole.

Erakordselt oivaline oli Lahti võidutabamus, mille Kuressaare eelmise hooaja suurim väravakütt virutas 18 meetrilt otse ristnurka. Sellele eelnenud vea eest teenis Tuleviku keskkaitsja Alex Roosalu punase kaardi.