OTSUSTAV MOMENT: Pall veeres 90. minutil Tottenhami kaitsja Toby Alderweireldi jalast oma väravasse ja kinkis Liverpoolile 2:1 võidu. Foto: Reuters/Scanpix
31. märts 2019, 21:20

VIDEO | Kodu on kindlus! Tottenhami alistanud Liverpool pikendas muljetavaldavat seeriat

Liverpooli jalgpallimeeskond sai Inglismaa meistriliiga 32. voorus mesimagusa võidu, kui alistas tänu 90. minuti omaväravale 2:1 Tottenham Hotspuri.

Anfieldil toimunud mängu skoori avas 17. minutil täpse pealöögiga kodumeeskonna ründaja Roberto Firmino. Lucas viigistas 70. minutil, kuid kolm punkti jäid koju, sest 90. minutil lõi Tottenhami kaitsja Toby Alderweireld õnnetu omavärava.

See oli Liverpooli Premier League'i ajaloo 33. 90+ minuti võiduvärav. Seda on kaheksa võrra rohkem kui paremuselt järgmisel tiimil, Londoni Arsenalil.

Liverpool on nüüd püsinud koduväljakul alistamatuna 37 liigamängu järjest, enamat on suutnud vaid Londoni Chelsea aastatel 2004-08 (86 mängu).

Lucasele söödu andnud Christian Eriksenist sai teine mängija, kes andnud neljal järjestikusel Premier League'i hooajal 10+ väravasöötu. Esimesena sai sellega hakkama David Beckham vahemikus 1997–2001.

Liverpool - Tottenham tipphetked:

Teises tänases matšis alistas Chelsea võõrsil 2:1 Cardiffi. Külalised pöörasid mängu enda kasuks Cesar Azpilicueta 84. ja Ruben Loftus-Cheeki 90+1. minuti tabamuste toel.