Vormel 1

Ferrari noor staar Charles Leclerc kaotas lühikese ajaga sõbra ja isa

Gaas põhja, kadunud lähedaste nimel! 

Kaarel Täll, 1. aprill 2019 21:29
MÕTLIK: Charles Leclerc on öelnud, et väljaspool vormelit mõtleb ta roolis hukkunud Ayrton Sennale ja Jules Bianchile, kuid autosse istudes kaovad kõik hirmud. Foto: ZUMA Wire / Scanpix

„Hirm? Sellist asja pole olemas,“ teatas 21aastane vormelitalent Charles Leclerc, kelle parim sõber Jules Bianchi hukkus pärast 2014. aastal Suzuka ringrajal toimunud õnnetust. Iidol Ayrton Senna suri 1994., isa Herve 2017. aastal.

„Ma pole pärast Jules'i õnnetust kordagi oma tulevikuplaanides kahelnud. Olen võidusõidu ohtliku poolega kursis, aga kui vormelisse istun, tunnen vaid adrenaliini laviini. Ma pole läbinud ühtki meetrit kartuses, et midagi võiks juhtuda,“ rääkis Leclerc paari aasta eest.

Möödunud nädalavahetusel nägi terve maailm, et Ferrari vormel 1 roolis istuv Monaco nooruk pole päris tavaline võidusõitja. Leclerc oli Bahreinis selgelt kõige kiirem, kuid viimastel ringidel tekkinud turboprobleemid kukutasid ta kolmandaks. Sõit oli nii muljetavaldav, et isegi valitsev maailmameister Lewis Hamilton külvas kolleegi austusavaldustega üle.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

01.04.2019
VIDEO | Hamiltoni kiidulaul pani noore konkurendi punastama
31.03.2019
Bahreini GP: Ferrari draama! Tehniline rike röövis Leclerci võidu, Vettel rikkus ise oma sõidu
30.03.2019
Ajalooline hetk: 21aastane Ferrari talent näitas Bahreini kvalifikatsioonis kõigile koha kätte

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee