Karim Benzema lõi Reali kasuks kaks väravat.Foto: Reuters/Scanpix
6. aprill 2019, 19:18

Järjekordsele kaotusele lähedal olnud Madridi Real tuli raskest seisust välja

Hispaania jalgpalli meistriliigas pidasid tulise kohtumise kodus mänginud Madridi Real ja Eibar. Avapoolaja 0:1 kaotanud Real suutis lõpuks siiski 2:1 võidu kätte saada.

39. minutil viis Marc Cardona tabeli 11. koha tiimi Eibari juhtima. Tegemist oli kogu mängu jooksul ainsa löögiga, mis Eibaril väravaraamide vahele läks. Kokku tegi Eibar vaid kolm pealelööki.

Viik saabus pooltühjale Santiago Bernabeu staadionile 59. minutil, täpne oli Karim Benzema. Endine Prantsusmaa koondislane suutis 81. minutil täpse pealöögiga ka Realile võidu tuua, väravasöödu andis Toni Kroos.

Zinedine Zidane'i juhendatav Real on 60 punktiga kolmandal kohal. Barcelonal on 70 ja Madridi Atleticol 62 silma. Nemad kohtuvad laupäeval kell 21.45.