Diego Costat ootab mängukeeld. Foto: Reuters/Scanpix
7. aprill 2019, 10:40

Liidrite lahing Hispaanias: Costa lubas kohtuniku ema peale roojata, Messi purustas järjekordse rekordi

Hispaania jalgpalliliiga eilne põnevusmatš liidrite Barcelona ja Madridi Atletico vahel läks kohati päris inetuks.

Juba 28. minutil näitas kohtunik Jesus Gil Manzano punast kaarti Atletico ründetähele Diego Costale. Asja eest, sest ajalehe Marca andmetel lubas Costa vilemehe ema peale roojata.

Ründaja võib karistuseks saada päris pika mängukeelu, sest Costa ründas kohtunikku ka pärast punase kaardi saamist, haarates teda käest ja kasutades järjekordseid vulgaarseid väljendeid.

Mängust ka. Kümnemeheline Atletico pidas võõral väljakul vastu 85. minutini, mil Luis Saurez katalaanid juhtima viis. Hetkl hiljem lõi Lionel Messi lõppskooriks 2:0.

Tavaliselt ei möödu ühtegi mängu, kui Messi mõnda rekordit ei purustaks. Eilne polnud erand: ta võitis karjääri 335. Hispaania kõrgliiga matši! Varasem rekord ehk 334 võitu kuulus Iker Casillasele.