Korvpallimeistrivõistluste veerandfinaal Tartu Ülikool - Tallinna Kalev / TLÜFoto: Aldo Luud
9. aprill 2019, 20:53

Eesti korvpalli meistrivõistluste esimeses veerandfinaalis maitses võidurõõmu Tartu Ülikooli meeskond, kes alistas kodusaalis Tallinna Kalev/TLÜ tulemusega 78:73 (36:40).

Veel kaheksa minutit enne lõpusireeni oli Tartu kaotusseisus 55:65, kuid tegi vähem kui viie minutiga 15:0 spurdi (70:65). TLÜ jõudis veel 2.43 enne normaalaja lõppu 70:70 viigini, ent ei enamat.

Kusjuures TLÜ juhtis suuremat osa kohtumisest, kuid vaid viivuks enam kui kümne punktiga.

Võitjate poolelt särasid leedulased Arnas Velicka ja Julius Kazakauskas, kes viskasid vastavalt 32 ja 21 punkti. TLÜ resultatiivseim oli Joshua Nofflet 25 punktiga.

Poolfinaali pääseb kolme võiduga. Seeria teine mäng toimub laupäeval kell 16 Tallinnas Sõle spordikeskuses.