FC Cosmos (valges) vs. Smsraha.Foto: FC Cosmos
13. aprill 2019, 20:10

JÄRELVAADATAV | Eesti meistriks kroonitud Viimsi jalgpallurid tegid tänavu kodumaal puhta vuugi

Eesti saalijalgpalli meistriks krooniti Viimsi Smsraha, kes alistas finaalseerias mängudega 3:1 Tallinna FC Cosmose. Laupäeval alistas Viimsi kodusaalis Cosmose tulemusega 4:1.

Otsustavad sündmused toimusid teisel poolajal. 26. minutil viis ukrainlane Vladislav Vorontsov Viimsi 1:0 ette, aga kolme minuti pärast suutis Cosmos Nikita Tšernei tabamusest viigistada.

Viimsile kindlustas võidu Artur Makarovi 35. minuti värav, millele andis täpse söödu väravavaht Mark Boskin. Seejärel hakkas Cosmos rünnakul kasutama niinimetatud lendavat väravavahti, mille tõttu said Edwin Stüf 38. minutil ja Jevgeni Merkurjev 39. minutil palli tühja väravasse lüüa.

Enne mängu: Pärast avakohtumises teenitud 4:1 võitu on FC Cosmos pidanud kahes järjestikuses kohtumises tunnistama vastaste paremust. Teises kohtumises olid Viimsi meeste võidunumbrid aga 3:0 ning läinud nädalavahetusel purustasid nad Cosmose koguni 8:0.

Viimsil on seni selja taga vägagi edukas hooaeg, kui veebruaris peetud karikafinaalis alistati Rõuge Saunamaa ning ühtlasi saadi enda valduses ka saalijalgpalli superkarikas, mis teeniti eelmise aasta oktoobris võiduga FC Cosmose üle.