Tallinna Kalevi keskkaitsja Kaspar Laur aitas täna oma meeskonna hooaja esimese võiduni.Foto: Erki Parnaku
13. aprill 2019, 16:12

VIDEO | Jalgpallikoondise legend avas koduliigas peatreenerina võiduarve (1)

Nüüd on kõikidel klubidel jalgpalli meistriliigas punktiarve avatud, sest viimasena nulli peal olnud Tallinna Kalev alistas 6. voorus koduplatsil tulemusega 2:0 Maardu linnameeskonna.

Kalevile kindlustasid hooaja esimese võidu Reinhard Reimaa 29. ja Kevin Rääbise 40. minuti väravad. Ühtlasi oli see Aleksandr Dmitrijevi esimene võit peatreenerina Eesti kõrgliigas.

37aastane Dmitrijev kandis veel mullu mängijana FC Flora särki, kuid lõpetas talvel karjääri ja asus Kalevi etteotsa. Nüüdseks endine poolkaitsja esindas Eesti koondist 106 korda.

FCI Levadia nüpeldas samal ajal Lilleküla kunstmurul 5:2 Viljandi Tulevikku. Kusjuures Rainer Peips viis Tuleviku 13. minutil juhtima, ent vaheajale mindi juba Levadia 3:1 eduseisus (19. min ov Alex Roosalu, 23. min Nikita Andrejev, 35. Joao Morelli).

Ka teise poolaja avavärava lõid viljandlased, täpsemalt Kaimar Saag 51. minutil, kuid 60. minutil lõi Andrejev oma teise ning 77. minutil sahistas penaltipunktilt Levadia ründaja Jevgeni Budnik, kes hoiab kaheksa tabamusega skoorijate edetabelis esikohta.

Lisaks Levadiale jätkab täiseduga ka FC Flora. Laupäeval alistati võõrsil 1:0 Narva Trans. Kohtumise ainsa värava lõi 84. minutil Erik Sorga, kes realiseeris penalti. Minut varem peatas Transi pallur Roman Nesterovski väravajoonel käega Rauno Alliku löögi ja sai punase kaardi.