Demetre Rivers (nr. 23 valges).Foto: Remo Tõnismäe
14. aprill 2019, 18:44

Pärnu korvpallurid surusid Raplal selja vastu seina (1)

Eesti korvpalli meistrivõistluste veerandfinaalkohtumises võitis Pärnu Sadam kodus 82:57 Rapla Avis Utilitast. Suvepealinlased juhivad kolme võiduni mängitavat seeriat 2:0.

Kui esimene veerandaeg möödus enamasti Rapla taktikepi juhtimisel, siis minutite edenedes kandus initsiatiiv võõrustajate kätte. Kolmandal veerandil oli Pärnu käes suisa kontroll, kuna viimasele neljandikule mindi 19punktilises eduseisus.

Võitjate resultatiivseimana viskas Demetre Rivers 19 silma. Rapla rünnakuveduriks oli 13 punkti kogunud Hunter Mickelson.

Seeria kolmas kohtumine mängitakse tuleval teisipäeval Raplas. Teine veerandfinaalseeria Tartu Ülikooli ja Tallinna Kalev/TLÜ vahel on 1:1 viigis, seal pallitakse kolmas lahing kolmapäeval Taaralinnas.