Spordivaria

Kõigi aegade suurim sportlane?! Tiger Woodsi imeline triumf pani Serena Williamsi nutma 

Toimetas Kaarel Täll, 15. aprill 2019, 11:45
IME! Tiger Woods võitis karjääri 15. suurturniiri. AFP/Scanpix
Tiger Woods jätkab spordimaailma hullutamist isegi 43aastaselt. Teda on karjääri jooksul mitu korda vigastuste ja skandaalide järel maha kantud, kuid Woods ei jätnud jonni. Eile võitis ta peaaegu 11aastase pausi järel suurturniiri ehk Majori.

Woods tõusis tippkonkurentsi tagasi eelmisel aastal, kuid arvestades golfis valitsevat ülitihedat konkurentsi, uskusid vähesed, et Woods taas suurturniiril kõigist jagu saaks. Äsja lõppenud Mastersi viimase päevaga keeraski ta võistluse enda kasuks.

2016. ja 2017. aasta Mastersid jäid legendil seljavigastuse tõttu vahele. Ta on läbinud hulga operatsioone ja pidi mingis mõttes isegi uuesti golfi mängima õppima. Ameeriklase karjääri segasem ajastu algas tegelikult juba 2009. aastal, mil Woods tegi autoavarii ja lahutas suure seksiskandaali järel abielu.

Woodsi võit tekitas spordimaailmas tõelise tormi. Tennisestaar Serena Williams tunnistas Twitteris, et puhkes telekat vaadates nutma: „Ma olen pisarates, kui vaatan Tiger Woodsi, kes on suurepärasem kui keegi teine. Teades, mida oled füüsiliselt tagasituleku pärast läbi elanud, teed sa täna midagi sellist? Vau, miljon õnnitlust!“

Eldrick Tont „Tiger“ Woods

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee