WRC

LÕBUS VIDEO | Tänaku endine konkurent ladus tasuta õlle nimel letti ka kõige alatumad trikid (1)

Ohtuleht.ee, 16. aprill 2019, 19:58
Mads Östberg läinud aasta Rootsi rallil. Foto: Reuters/Scanpix
Tänavu WRC-sarja ukse taha jäänud Mads Östberg (31) tundis nädalavahetusel võidukihutamisest mõnu Uus-Meremaal Otago rallil, kus tema ja kaardilugeja Torsten Eriksen näitasid kiireimat minekut historic klassis. 

Auhinnaks oli norralasele ette nähtud tema enda kehakaalu jagu kohalikku kesvamärjukest. Kuna Östberg pole just kõige raskem mees, aga õlleisu on norralasel suur, otsustas ta kavaldama hakata. 

Nii käis norralane enne kaalumist korraks kõrvaltoas taskutesse kõikvõimalikke raskusi otsimas (peamiselt söögiriistad). Mõistes, et sellest ei piisa, haaras ta endale toeks ka ühe lisakasti õlut. 

Võistluse korraldajad polnud aga kitsid ning lõpuks laoti Östbergile sülle kolm lisakasti. Lisaks sai ta endale veel teisel pool kaalul olnud kaheksa õllekasti. 

"Kuna ma pole just kõige raskem kutt, siis üritasin veidi sohki teha, aga lõpuks tegin lihtsalt kaalu katki. Aitäh Hayden Paddon ja JK (John Kennard, Paddoni kaardilugeja), et te üht janust siga aitasite," kirjustas Östberg sotsiaalmeediasse. 

Östberg tegi oma debüüdi WRC-sarjas 2006. aastal Rootsi rallil. Mehe esimene täishooaeg WRC-karusellis oli aastal 2011, mil ta tuli Ford Fiesta roolis teiseks nii Rootsi kui ka Suurbritannia rallil. Norralase ainus rallitriumf pärineb 2012. aasta Portugali MM-rallilt. 

Samal teemal

17. veebruar 2019, 19:50
ROOTSI RALLI | Filigraanne Tänak tegi seda, mis Märtinil tegemata jäi
14. jaanuar 2019, 21:35
WRC-sarjast taanduma sunnitud ralliäss leidis uue väljakutse
14. detsember 2018, 21:32
Töötuks jäänud rallitrio saldo: kaks etapivõitu, 28 poodiumit

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee