KORVIKÜTT: Lou Williams (palliga) on senises kahes play-off'ikohtumises Golden State Warriorsi vastu toonud keskmiselt 30,5 punkti. Foto: Scanpix/EPA
16. aprill 2019, 21:50

Korvpallitäht Lou Williams – kunagine kahenaisepidaja, praegune tiitlikaitsja ohustaja

„Parim tagasitulek spordis. Palju õnne, Tiger Woods!“ kiitis korvpallistaar Stephen Curry pühapäeval pärast 11aastast vaheaega suurturniiri võitnud golfistaari. Kaks päeva hiljem otsisid kiibitsejad Golden State Warriorsi tähe säutsu üles ja tõdesid, et ta hõiskas liiga vara.

Tiitlikaitsja valitses NBA play-off'i avaringi teist kohtumist Los Angeles Clippersi vastu täielikult. Avapoolaeg võideti 73 : 50, Warriorsi rongi ei pidurdanud ka algviisikus alustanud põhitsentri DeMarcus Cousinsi vigastus esimesel veerandajal. Usutavasti on ameeriklase hooaeg trauma tõttu läbi.

Pärast poolajapausi suutis Warriors seilata 31punktilisse eduseisu, kuid Clippers hakkas seda õige pea Lou Williamsi ja Montrezl Harrelli vedamisel väiksemaks ampsama. 16,5 sekundit enne kohtumise lõppu pääses Los Angelese tiim Landry Shameti kaugviskest juhtima, imeline tagasitulek vormistati numbritega 135 : 131.