Korvpallitäht Lou Williams – kunagine kahenaisepidaja, praegune tiitlikaitsja ohustaja

Henry Lääne, 16. aprill 2019, 21:50
KORVIKÜTT: Lou Williams (palliga) on senises kahes play-off'ikohtumises Golden State Warriorsi vastu toonud keskmiselt 30,5 punkti. Foto: Scanpix/EPA
„Parim tagasitulek spordis. Palju õnne, Tiger Woods!“ kiitis korvpallistaar Stephen Curry pühapäeval pärast 11aastast vaheaega suurturniiri võitnud golfistaari. Kaks päeva hiljem otsisid kiibitsejad Golden State Warriorsi tähe säutsu üles ja tõdesid, et ta hõiskas liiga vara.

Tiitlikaitsja valitses NBA play-off'i avaringi teist kohtumist Los Angeles Clippersi vastu täielikult. Avapoolaeg võideti 73 : 50, Warriorsi rongi ei pidurdanud ka algviisikus alustanud põhitsentri DeMarcus Cousinsi vigastus esimesel veerandajal. Usutavasti on ameeriklase hooaeg trauma tõttu läbi.

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

16. aprill 2019, 08:59
VIDEO | NBA meistri õuduste õhtu: esmalt sai põhitsenter ränga vigastuse, siis mängiti maha ajaloo suurim eduseis!
14. aprill 2019, 20:06
Dirk Nowitzki särav karjäär: NBA meistritiitlist eestlaste koolitamiseni