Rapla korvpallimeeskonna kapten: see oli väike ime!

Jarmo Jagomägi, Rapla, 16. aprill 2019, 21:20
Rapla korvpallifännid jälgisid põnevusega, kuidas nende lemmikud raskest seisust välja tulid.Foto: Robin Roots
Rapla korvpallimeeskonna kapten Indrek Kajupank tunnistas, et ülimagus võit Pärnu üle oli asjaolusid arvestades üllatav isegi talle.

Suvepealinlased kontrollisid suuremat osa kohtumisest, viimase veerandaja eel juhiti 12 punktiga. Seejärel lagunes Pärnu mäng täielikult koost, Rapla jõudis tasapisi lähemale ning kallutas lõpuks ka matši enda kasuks.

Ega need kolmesed, mis lõpus sisse läksid, pole terve hooaeg läinud. Meil pole olnud stabiilsust. Neljas veerandaeg oli väiksemat sorti ime. Usun, et saame siit järgmiseks mänguks emotsiooni üles."

Kajupank ei salga, et osati Pärnu pakkus neile võitu. "Kolme võiduni peetavas seerias 2:0 ees olla, eks see neid natuke ikka pingestas. Võidukramp võib sellises olukorras tekkida küll. Üldiselt nad mängisid hästi, aga lõpus võtsime neilt ise ikkagi võidu ära," sõnas ta.

Eelmisest hooajast on Raplal sarnane kogemus olemas, toona tuldi Tallinna Kalev/TLÜ vastu samuti veerandfinaalis 0:2 kaotusseisust välja.

"Eelmise aasta emotsioon on veel meeles küll. Aga selle peale ei saa lootma jääda," tõdes Kajupank.

Seni on Rapla pidanud läbi ajama ilma liidermängija Dominique Hawkinsita. Kas järgmis(t)eks mängu(de)ks on oodata mängujuhi naasmist?

"Olen teda trennides näinud küll. Rohkem ei ütle midagi," teatas kapten kavalal muigel.