Spordivaria

Snuukri MMi eel lasub Mark Williamsi vormi kohal suur küsimärk

Tiitlikaitsja unistab: neli kuud kestnud pidu võib asenduda aastaringse prallega 

Kaarel Täll, 17. aprill 2019, 20:25
ELU PARIM AEG: Mark Williams võitis aasta eest snuukri MMi, kooris end pressikonverentsil peaaegu alasti ja hakkas ohjeldamatult pidutsema.Foto: PA Pictures/Scanpix

„Pidutsesin neli kuud järjest ja ma ei kahetse midagi – nautisin iga minutit,“ teatas valitsev snuukri maailmameister Mark Williams (44) jaanuaris. Mullu mais võidetud tiitel hämmastas kõiki ja nüüd asub vanameister trofeed kaitsma.

Williamsi võidulugu oli fenomenaalne. Tema tippvorm jäi sajandi algusesse, kui triumfeeris 2000. ja 2003. aasta MMidel. Järgnenud 14 hooajal ta finaali ei pääsenud ja kuulus pigem kustunud tähtede sekka. Kuni saabus välk selgest taevast: Williams alistas mulluses finaalis 18:16 neljakordse tšempioni John Higginsi.

Et sõu oleks ülim, pidas ta varem antud lubadust ja saabus võidujärgsele pressikonverentsile alasti. Või noh, peaaegu – kehakatteks oli vaid saunalina. Ta lubas, et hakkab elu kõige vingema võidu järel lakkamatult pidutsema ja pidas ka sõna. Juba järgmisel hommikul oli Williamsil korralik pohmell.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

8. oktoober 2019, 14:40
Maailmameister pudenes lapsiku vea tõttu konkurentsist juba enne võistluse algust
23. mai 2019, 14:19
ŠOKK! Snuukrikuningas Ronnie O’Sullivan taandub suurelt areenilt
7. mai 2019, 16:55
Algas ajastu nimega Trump. Lõpuks ometi!
23. aprill 2019, 15:27
ŠOKK-KAOTUS! Amatööri vastu mänginud Ronnie O’Sullivan langes snuukri MMil välja juba avaringis

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee