Darrun Hilliard ja Sergio Rodriguez lauavõitluses.Foto: Sputnik/Scanpix
18. aprill 2019, 21:54

VIDEO | Üllatus! Baskid murdsid Moskva karukoopas CSKA vastupanu

Korvpalli Euroliigas sai Baskonia võõral väljakul 78:68 jagu Moskva CSKAst ja kolme võiduni peetav veerandfinaalseeria on nüüd 1:1 viigis.

Põhiturniiri teisena lõpetanud CSKA võitis avakohtumise ülikindlalt 94:68, kuid täna näitasid baskid sisu. Põhiturniiril seitsmendaks jäänud Baskonia võitis avaveerandi 27:18, poolajapausile mindi viiepunktise eduga. Matš pöörati enda kasuks kolmanda veerandiga, mille järel olid baskid peal 66:52. Kodumeeskond püüdis 7500 pealtvaataja ees veel midagi päästa, kuid Baskonia pidas ka viimasel kümnel minutil vastu, tasuks 78:68 võit.

Eelmised 15 Moskvas peetud matši olid baskid CSKAle kaotanud. Baskonia parimana viskas Darrun Hilliard 16 punkti, Shavon Shields lisas 15 silma. CSKA poolelt panustas 15 punktiga Cory Higgins.

Järgmised kaks matši toimuvad Baskimaal.