Nate Wolters (vasakul).Foto: SIPA/Scanpix
18. aprill 2019, 22:50

VIDEO | Roheline ime jätkub! Žalgiris maksis Fenerbahcele kätte

Kui Euroliiga veerandfinaali avamängus kaotas Kaunase Žalgiris võõrsil Fenerbahcele 43:76, siis täna võtsid leedukad Türgis ülimagusa 82:80 võidu. Kolme võiduni peetav seeria on 1:1 viigis.

Põhiturniiril uskumatu lõpuspurdiga kaheksandaks tõusnud ja viimasena play-off'i pääsenud Žalgiris oli täna justkui ümbersündinud ja poolaeg võideti 46:39, viimasele veerandile mindi vastu juba 73:58 eduseisul.

Põhiturniiri võitja Fenerbahce sai enam kui 12 000 fänni toel küll oma mängu viimasel veerandil käima, kuid Kaunase mehed pidasid läbi suurte raskuste kuidagi vastu. Viimase veerandi võitis Fenerbahce 22:9, kuid kaotas matši 80:82.

Edgaras Ulanovas tõi võitjate kasuks 20 punkti ja võttis maha 7 lauapalli, Nate Wolters lisas 14 ja Brandon Davies 13 silma. Fenerbahce parim oli Luigi Datome 17 punktiga.

Järgmised kaks kohtumist peetakse juba Kaunases.