Barcelona mängija Kevin Pangos (palliga).Foto: AP/Scanpix
20. aprill 2019, 00:05

VIDEO | Põnev! Barcelona viib seeria Katalooniasse viigiseisul, Real on ühe jalaga poolfinaalis

Korvpalli Euroliiga veerandfinaalid jätkuvad põnevalt ning kokku on kolmes paaris seis 1:1 viigis. Täna alistas Barcelona võõral väljakul 15 000 pealtvaataja ees 74:72 Istanbuli Anadolu Efesi.

Teoorias peakski siinkohal olema tegemist ühe tasavägiseima veerandinaaliga, sest türklased lõpetasid põhiturniiri neljandana, Barcelona aga viiendana.

Katalaanide tänasesse võitu panustas Adam Hanga 17 ja Ante Tomic 13 punkti. Kodumeeskonna parimaks kerkis 15 punkti kogunud Vasilije Micic.

Järgmised kaks matši peetakse juba Barcelonas ning medalimängudele jõuab tiim, kes kogub esimesena kolm võitu.

Madridi Real võitis 78:63 kodus Panathinaikost ja asus seeriat 2:0 juhtima. Edasipääsust eraldab hispaanlasi vaid üks võit.