Kõmu

FOTOD | Seksikas vabavõitleja küttis masturbeerinud kiimakotile pasunasse (33)

Ohtuleht.ee, 21. aprill 2019, 15:11
Joyce Vieira.Foto: eujoycevieira/Instagram
Brasiillannast vabavõitleja Joyce Vieira sattus kummalisse olukorda. Nimelt oli ta rannas läbi viimas kuuma fotosessiooni, kui ühtäkki masturbeerivat meest märkas. 

The Sun´i andmetel jälgis mees, kuidas Vieirad trikoos pildistati, samal ajal end rahuldades ja mõnust oiates. Muuhulgas Jiu-Jitsut ja Muay Thaid valdavale neiule see mõistagi meeltmööda polnud.

"Kui ma üle õla vaatasin, siis nägin seal meest, kes oli püksid alla lasknud. Ta seisis teel, kus käis palju inimesi, sealhulgas lapsed. Ta rahuldas end ning oigas," selgitas Vieira. 

Naine läks mehelt õigust nõudma, kuid too keeldus seletusi jagamast. Nõnda virutaski Vieira talle rusikaga. Tõsiseks kakluseks siiski ei läinud, vabavõitleja kutsus politsei. 

"Olen saanud paljudelt sõnumeid, kes ütlevad, et on näinud sarnast situatsiooni, kuid pole politseile teatanud. Pole mõtet, sest nad lastakse kohe vabaks. Oleme võimetud. Karistused peaksid olema palju karmimad," rääkis Vieira. 

Õnneks ei jäänud fotosessioon pidamata. Vaata vahvaid fotosid: 

Ja valik fotosid veel lisaks: 

33 KOMMENTAARI

a
aa 22. aprill 2019, 08:38
milleks või kellele neid pilte vorbitakse?
j
Jaanika 21. aprill 2019, 23:22
Mina oleksin enda kiisu kohe letti loopinud. Tänapäeval on hea potentsiga mehi väga vähe, igat võimalust tuleb kasutada.
Loe kõiki (33)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee