Võrkpall

Finaalseeria staariks tõusnud Chizoba: olen Eesti parim mängija! Võib-olla jään Pärnusse, võib-olla mitte (4)

Ats Kuldkepp, 21. aprill 2019, 20:34
Chizoba Neves Atu.Foto: Robin Roots
Eesti võrkpallimeistriks tulnud Pärnu suurim punktikütt Chizoba Neves Atu ütles, et kuigi talle jättis Pärnu kustumatu mulje, siis talle tehtud pakkumiste arv on muljetavaldav.

"Olen alles 21aastane, aga see on juba viies aasta, kui mängin kodumaalt väljaspool," rääkis brasiillane. "Pärnu on väga hea klubi ja Eesti liiga samuti. Tunnen ennast väga hästi, sest oleme meistrid ja ma olen Eesti parim mängija."

Nagu kogu Pärnu võistkond, oli ka Chizoba lõpp oluliselt parem kui algus. "Sügisel oli meil palju probleeme. Treener Avo Keel muutis mu mängustiili, see valmistas mulle probleeme. Varem keskendus see kõrgusele, nüüd kiirusele. Kui kohanesin, hakkasime paremini mängima," selgitas ta.

Mis saab edasi? "Võib-olla jään siia, võib-olla mitte. Ma ei tea. Pean presidendi ja treeneriga maha istuma. Pakkumisi on Saksamaalt, Prantsusmaalt, Brasiilia kõrgliigast. Aga veelkord, mulle tõesti meeldib Pärnus mängida," vastas diagonaalründaja.

Samal teemal

21. aprill 2019, 19:29
FOTOD | SUVEPEALINNA PIDU! Pärnu võitis dramaatilises mängus Tartut ka neljandat korda ja tuli kuivalt meistriks
10. aprill 2019, 21:47
SUVEPEALINNA SALARELV? "Chizoba sai veidi päikest ning see sulatas ta üles"

4 KOMMENTAARI

v
Viiest 5 22. aprill 2019, 18:58
Viiendat aastat mängib alles võrkpalli, mitte juba 5 aastat välismaal
t
to saarlane 22. aprill 2019, 12:25
Jah,mängis Pulk ka Pärnus,oli hea mängija! Et Saaremaale läks, siis sellest sain aru,Saaremaale-saarlastele oma meeskond ja ka seal oli tegija. Ja mida ta sinna siis Tartu jooksis aga ehk hea ,,nutsu,, peale ikka? Lihtsalt tõmbas oma maine alla!
Loe kõiki (4)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee