Daniil Tarassenkovi (sinises) löök jäi vastaste puurilukule püüdmatuks.Foto: Jana Pipar/EJL
22. aprill 2019, 21:14

Hiljuti Prantsusmaale tuule alla teinud noortekoondis küttis vastastele 7:0 sauna (3)

Eelmisel kuul Prantsusmaa noored 2:1 alistanud Eesti U17 jalgpallikoondis jätkas suurepärast minekut, purustades täna UEFA sõprusturniiri avamängus Liechtensteini 7:0.

Noored vutimehed skoorimisega kaua ei viivitanud ning juba kolmandal minutil viis Daniil Tarassenkov Eesti juhtima. Kaheksandal minutil lisas Daniil Kuraksin teise ning poolajaks juhiti Nikita Ivanovi ja Aleksandr Šapovalovi väravatest juba 4:0.

Teisel poolajal jätkati hoogsalt ja Liechtensteini võrku löödi veel kolm palli. Oma teise värava said kirja nii Tarassenkov kui ka Šapovalov, teisel üleminutil sai jala valgeks Taaniel Usta.

Teises täna peetud kohtumises alistas Leedu 2:0 Fääri saared. Eesti noored võõrustavad Fääri saari kolmapäeval, turniirile pannakse punkt reedel Leedu vastu. Kõik mängud toimuvad Sportland Arenal, sissepääs on tasuta.