Korvpall

Ebasündsaid žeste teinud korvpalliklubi omanik Sten-Erik Jantson sai karistada (1)

Toimetas Henry Lääne, 24. aprill 2019, 19:04
Sten-Erik Jantson.Foto: Teet Malsroos
Tallinna Kalev/TLÜ korvpalliklubi president Sten-Erik Jantson kostitas 19. aprillil neljandas Eesti meistrivõistluste veerandfinaalmängus Tartu Ülikooli vastu vastasmeeskonda/võistkonna liiget pärast lõpusireeni ebaväärikate žestidega. Eesti Korvpalliliit määras klubijuhile kahel mängul osalemise keelu, teatab korvpalliliidu kodulehekülg.

Korvpalliliidu sekretariaadi hinnangul oli Jantsoni käitumine vääritu ja ebasportlik, millega näitas ta üles ilmselget lugupidamatust vastasvõistkonna suunal.

Mängudel osalemise keeld tähendab seda, et Jantsonil on keelatud osaleda järgmisel kahel Tallinna Kalev/TLÜ Eesti meistrivõistluste mängul ning kuni karistuse ärakandmiseni on tal keelatud osaleda ka kõigil muudel Eesti Korvpalliliidu poolt korraldatud mängudel antud rollis, mille eest talle konkreetselt karistus määrati.

Samal teemal

22. aprill 2019, 00:10
Ats Kuldkepp | Eksimine on inimlik, klubijuht Jantsoni käitumine mitte

1 KOMMENTAAR

e
25. aprill 2019, 00:50
Elektrienergia eest saate tasuda 40% vähem, ilma et petad ja seadust rikkumata! Soovitan kõigil seda artiklit lugeda - http://most.tk/elektrienergia Ma olen seda kasutanud alates detsembrist ja tegelikult peaaegu kaks korda!
l
24. aprill 2019, 20:42
Lahe kirju vakstu

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee