Kevin Duranti 45 punktist Los Angeles Clippersi vastu ei piisanud.Foto: AFP/Scanpix
25. aprill 2019, 08:24

VIDEO | NBA meister sai kodus taas šokeeriva kaotuse, abi polnud ka Kevin Duranti 45 punktist (2)

Korvpalliliiga NBA valitsev meister Golden State Warriors ei suutnud play-off'i esimesest ringist veel edasipääsu tagada. Läänekonverentsis kõrgeima asetuse saanud Warriors kaotas kodus Los Angeles Clippersile 121:129 ja juhib nüüd seeriat mängudega 3:2.

Kui seeria teises kohtumises mängis Warriors maha 31punktilise eduseisu, siis seekord oli initsiatiiv Clippersil. Kolmandal veerandil juhiti 15 punktiga, kuid kaks ja pool minutit enne lõppu läks 118:117 ette Warriors. Kohtumise saatuse otsustas Clippersi tagamees Lou Williams, kes viskas seejärel 63 sekundiga 8 punkti.

Williamsi arvele jäi 33 punkti ja 10 resultatiivset söötu. Danilo Gallinari lisas 26 ja Montrezl Harrell 24 punkti. Warriorsi veduriks oli Kevin Durant 45 punktiga.

Seeria kuues mäng peetakse Eesti aja järgi ööl vastu laupäeva Los Angeleses.

Kohtumise kokkuvõte:

Warriorsi ja Clippersi seeria on üks vähestest, mis ei lõppenud nelja või viie mänguga. Pooleli on veel ka Denver Nuggetsi ja San Antonio Spursi heitlus, kus Nuggets juhib 3:2.

Houston Rockets alistas kodus Utah Jazzi 100:93 ja võitis seeria 4:1. Vastast oodatakse just Warriorsi ja Clippersi seast. James Harden tõi Jazzile 26 punkti, Royce O'Neale Jazzile 18 silma.