Ülivõimsalt mänginud Kontaveit edenes Stuttgartis kindlalt veerandfinaali (6)

Toimetas Gerd Eston Sepp, 25. aprill 2019, 17:13
Rõõmustamiseks on põhjust. Stuttgarti tenniseturniir on alanud suurepäraselt!Foto: AFP/Scanpix
Eile avaringis Caroline Garciast parem olnud Anett Kontaveit jätkas võimsalt ning alistas täna Venemaa tennisisti Anastasia Pavlyuchenkova (WTA 34.) ülikindlalt 6:2, 6:2.

Vaid 58 minutit kestnud matšis polnud kordagi kahtlust, kumb tennisist edasipääsu väärib. Anett läks avasetis kiirelt 4:0 juhtima ja seda eduseisu enam käest ei andnud. Teises setis kulges mäng võrdselt seisuni 2:2, mil Kontaveit venelanna pallingu nulliga murdis. Sellega oli murtud ka Pavlyuchenkova vastupanu.

Homses veerandfinaalis ootab Anetti ees Karolína Plíšková (WTA 4.) ja Victoria Azarenka (WTA 61.) vahelise mängu võitja.

22. aprill 2019, 20:17
Tenniseeksperdi hinnangul kuulub Kontaveit homme algaval Stuttgardi turniiril soosikute sekka