Henri Drell (palliga).Foto: Bamberg
1. mai 2019, 09:29

VIDEO | HEA TÖÖ! Pealtpanekuga hiilanud Henri Drell püstitas Euroliiga võistkonna vastu oma Bundesliga punktirekordi

NBA poole kiikav 19aastane korvpallur Henri Drell sai eile hilisõhtul taaskord platsile tugevas Saksamaa meistriliigas.

Eestlase leivaisa Bamberg kaotas küll tänavu Euroliigas mänginud Müncheni Bayernile 78:85, kuid õnneks ei jäänud Drell pinki nühkima. 204 cm pikkune ääremängija käis platsil kuueks minutiks ja kuueks sekundiks.

Drell viskas selle ajaga kolm punkti. Kahel vabaviskel eksis ta korra, küll hiilgas ta ilukorviga. Eestlane mängis end mööda Soome tipust Petteri Koponenist ja lõpetas rünnaku kauni pealtpanekuga. Lisaks võttis ta ühe ründelauapalli, andis ühe korvisöödu ja tegi nii ühe pallikaotuse kui ka isikliku vea. Tegemist oli Drelli kolmanda mänguga Bundesligas, ühtlasi püstitas ta Bayerni vastu oma punktirekordi Saksamaa kõrgliigas.

Bundesliga tabelis on Meistrite liiga finaalturniiriks valmistuv Bamberg viies. Usutavasti lõpetavad nad ka põhihooaja sellel kohal, veerandfinaalis tuleks neile kõige suurema tõenäosusega vastu väga tugev Berliini Alba või Rasta Vechta.

Kohtumise tipphetked ja eestlase pealtpanek (Drell on hallis särgis numbriga kolm):