Meistrite liiga

Klopp kiitis kaotusest hoolimata oma mängijaid: jäin meie mängupildiga rahule (4)

Toimetas Karl Juhkami, 2. mai 2019, 10:40
Jürgen Klopp oma hoolealustele juhtnööre jagamas. Foto: Reuters/Scanpix
Liverpooli jalgpalliklubi lootused jõuda teist aastat Meistrite liiga finaali ripuvad pärast poolfinaali avakohtumist õhkõrna niidi otsas. Punased naasevad Barcelonast 0:3 kaotusega, ehk kodumängus peaksid Jürgen Klopi hoolealused korda saatma väiksemat sorti ime. 

"Ma pole kindel, kas me väärisimegi rohkemat," sõnas Liverpooli peatreener Jürgen Klopp mängujärgsel pressikonverentsil. "Nemad lõid kolm, meie aga mitte ühtegi. Nii paraku on. Treenerina hindan muidugi seda, kuidas väljakul mängisime ja pean tõdema, tegemist oli meie Meistrite liiga parima võõrsil mänguga. Mitte ainult seda, vaid ka eelmist aastat silmas pidades."

"Sellise meeskonna vastu näidata sellist jalgpalli. Ma olin meie mängupildiga rahul. Aga selline jalgpall juba on. Enne kohtumist oli meil ilmselgelt rohkem šansse. 

Barcelona vastu on raske, kuna nad saavad oma mängu üles ehitada vasturünnakute peale, mis meile just kasuks ei tule. Mõistagi tuleb meil jätkuvalt üritada, kuid me ei teinud oma elu sugugi kergemaks," jätkas ta. 

Liverpoolil oli tegelikult kohtumises momente küll. Kord sai aga saatuslikuks nende enda ründajate tehnika, kord Barcelona väravavahi Marc-Andre ter Stegen hea tegutsemine ning korra ka väravapost. 

"3:1 oleks mõistagi palju parem tulemus ja tunneksin ennast praegu hoopis teistmoodi, kuid reaalsus on 3:0. Näitasime, et suudame siiski momente luua ning need poisid ei anna kunagi alla. Ma armastan neid, kuid mõistagi pole meil hetkel põhjust rõõmustamiseks. 

Ma tõesti arvan, et tegemist oli meie parima esitusega Meistrite liigas. Peame seda endale sisestama, sest ülejäänud maailma vaatab niikuinii ainult mängu tulemust."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee