Litriga on Robert Arrak.Foto: Martin Ahven
Jäähoki
2. mai 2019, 22:15

KAHJU! Hokikoondis ronis üliraskest seisust peaaegu välja (2)

Eesti meeste jäähokikoondis kaotas Tallinnas jätkuval MMi esimese divisjoni B-grupi turniiril 2:3 tugevale Poolale.

Poola läks juhtima 15. minutil, kui Filip Komorski jäi kaitsjate poolt tähelepanuta ja viskas turniiril oma neljanda värava.

Viimasel kolmandikul viisid Komorski ja Bartlomiej Neupauer külalised 3:0 juhtima. Eesti ei andnud aga alla. Andrei Makrov viskas õige pea ühe tabamuse tagasi, mõni minut hiljem jõudis sihile Robert Rooba. Rohkemat kahjuks ei suudetud.

Eesti on nelja kohtumisega kogunud ühe võidu ja kolm kaotust. Homme saavad maarjamaalased puhata, turniiri viimases kohtumises mängitakse Ukrainaga. Lahing algab Tondiraba jäähallis kell 19.35.

Meie koondis on kuueliikmelises grupis neljas, edasipääsulootust kahjuks ei evita.