BC Kalev/Cramo - Kaasani Unics.Foto: Stanislav Moshkov
3. mai 2019, 20:21

Ühisliiga veerandfinaal: Unics murdis Kalev/Cramo teisel poolajal

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond kaotas Kaasanis Ühisliiga esimese veerandfinaali kohalikule Unicsile tulemusega 82:92 (47:51).

Veel 1.33 enne kolmanda veerandi lõppu juhtis Unics 64:62, kuid viskas enne minipausi kuus punkti järjest ja rebis end viimaseks perioodiks 70:62 ette.

Neljandat veerandit alustas Unics tabava kolmesega (73:62) ning kontrollis matši kuni lõpusireenini. Kalev jõudis parimal juhul kuue punkti kaugusele (71:77).

Kalevi mängulõppu halvas ka Chavaughn Lewise vigastus, mis ei lubanud ameeriklasel viimasel 17 minutil enam platsile tulla.

Võitjate parimana viskas Errick McCollum 29 punkti. Melvin Ejim lisas 20 ja Raymar Morgan 15 punkti.

Kalev/Cramole tõi Tony Wroten 19, Branko Mirkovic 16, Lewis 15 ja Arnett Moultrie 14 punkti.