Kalevlane Branko Mirkovic (valges) ja Unicsi veteran Anton Ponkrašov palli eest võitlemas.Foto: VTB Ühisliiga
5. mai 2019, 19:47

NULL-KAKS: Kalev/Cramo andis Kaasanis mängu käest juba esimeste minutitega

Kalev/Cramo jäi korvpalli Ühisliiga veerandfinaalseerias Kaasani Unicsi vastu mängudega 0:2 kaotusseisu. Kui avakohtumises osutati Venemaa tippklubile korralikku vastupanu, siis täna läks mäng kiirelt käest ära. Avaveerand kaotati 13:40, poolaeg 33:59 ja kogu matš 84:108.

Esimesel veerandil Kaasani visatud 40 punkti tähistavad uut Ühisliiga play-off'ide rekordit.

Võitjate poolt viskas Maurice Ndour 23 punkti, Senegali korvialune jõud võttis maha ka 12 lauapalli. 14 punkti lisas Errick McCollum. Kalevlaste poolelt vastas Arnett Moultrie 16 punkti ja 10 lauapalliga. Branko Mirkovici arvele jäi 16 punkti, Chavaughn Lewis tõi 13 punkti ja 8 resultatiivset söötu ning Tanel Kurbas viskas 10 silma.

Kolme võiduni peetava seeria kolmas mäng peetakse kolmapäeval kell 19 Kalevi spordihallis. Edasipääseja läheb poolfinaalis vastamisi kas Moskva oblasti Himki või Astanaga. Selle paari esimese matši võitis 82:59 Himki.