Karina Polovnikova Santa Susanas.Foto: Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit
Toimetas Henry Lääne 6. mai 2019 16:23
Eestlanna Karina Polovnikova võitis kaks esikohta kulturismi ja fitnessi Euroopa meistrivõistlustel, mis peeti eelmise nädala jooksul Hispaanias Santa Susanas.

Ta oli parim naisjuunioride fitnessis avatud kategoorias ja absoluutarvestuses, seisab pressiteates. Liis Org sai kuni 163-sentimeetriste naiste bodyfitnessis 3. koha ja Arida Muru kuni 160-sentimeetriste juunioride bikiinifitnessis samuti 3. koha.

Agne Kiviselg tuli kuni 169-sentimeetriste naiste bikiinifitnessis 4. kohale. Anna Fjodorova oli kuni 166-sentimeetriste naiste bikiinifitnessis viies ja Esta Pilt seenioride bodyfitnessis samuti viies. Viies oli ka värske Eesti karika võitja Ramil Lipp üle 175-sentimeetriste meeste klassikalises kulturismis.

Eesti oli väljas rohkearvulise koondisega. Esikümnesse pääsesid veel Tatjana Pudovkina, Kristjan-Johannes Konsap, Relika Merilai, Eliise Peterson ja Rait Vahermets. Esikümnest jäid välja Artur Sedov, Kadri-Ly Miil, Maris Malm, Karmen Kiier, Kaisa Abner, Merli Oago, Amani Kiivikas, Regina Hiiet ja Kady Pärnaku.

Video naisjuunioride võistlusest: