Võrkpall

Eesti võrkpallikoondis alustas suveks põhja ladumist kogenud kaadrita.

„Vanematele meestele on see hingetõmbeaeg, uuematele aga tõestamise koht.“ 

Karl Juhkami, 7. mai 2019, 21:40
VIIMSE PIISANI: „Mina võin hea meelega asju kõrvalt vaadata, sellest midagi ei juhtu. Aga treeningul või mängul olen mõistagi parema meelega väljakul.“ Kapten Kert Toobal ei tee draamat, kui ta ühel hetkel üle mängitakse, kuid võitluseta vanameister ei lange. Foto: Stanislav Moškov

„Kardan ise ka, et mulle hakkab see meeldima,“ lausub Eesti võrkpallimeeskonna kapten Kert Toobal muheledes, kui uurida, kuidas ta kuuajalisse puhkusesse suhtub. 39aastane sidemängija on üks kuuest koondislasest, kes järgmised 22 päeva ennast veidi vabamalt saab tunda. 

See aga ei tähenda niisama logelemist. „Eks ma tean, mis tunne see on, kui liiga pikalt mitte midagi teha. Tegelikult olen juba praegugi ennast tihedamalt jõusaalist leidnud kui esialgu arvasin,“ sõnab vanameister elutargalt. 

Kuuendat suve koondise eesotsas alustav peatreener Gheorghe Cretu tegi sel aastal oma ustavamatele jüngritele ilusa kingituse. Ta lubas Toobali, Oliver Venno, Ardo Kreegi, Rait Rikbergi, Robert Tähe ja Renee Teppani enne koondisesuve kuuajalisele puhkusele.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

7. mai 2019, 20:30
GALERII | Kunst kohtus spordiga: Eesti koondised alustasid teekonda suurturniiridele

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee