USKUMATU! Georginio Wijnaldumi (vasakult), Jordan Hendersoni ja Trent Alexander-Arnoldi võidukarjed kostsid teisipäeval üle terve maailma. Foto: Reuters/Scanpix
8. mai 2019, 20:00

LIVERPOOLI IME! Teleka ette põlvili langenud Tarmo Tiisler: alati tuleb uskuda (6)

„Mängu viimased pool tundi olin kodus teleka ees põlvili, lõpuks ekraanist poole meetri kaugusel,“ meenutas armastatud spordiajakirjanik Tarmo Tiisler teisipäeva õhtupoolikut. „Kõik läks hästi ja naine mind maha ei jätnud,“ lisas ta naerdes.

Just nii pööraseid emotsioone pakkus jalgpalli Meistrite liiga poolfinaali kordusmatš Liverpooli ja Barcelona vahel. The Beatlesi sünnilinna tiimil oli avamängust all 0 : 3 kaotus ja edasipääsulootused tundusid olematud. „Mina usun enne igat matši, et kõik on võimalik. Ka siis, kui Eesti koondis suurtele vastu astub. Alati tuleb uskuda!“ meenutas Tiisler teisipäevaseid mängueelseid mõtteid. Ja Liverpool tõestas, et jalgpallis ongi kõik võimalik!

Kiire avavärav Divock Origilt lõi Anfieldi staadionile just sellise atmosfääri, mida imede loomiseks vaja. Poolajal sunnitud vahetusena väljakule jooksnud Georginio Wijnaldum tegi 54. ja 56. minutil paari üldseisuks juba 3 : 3. Barcelona võõral väljakul löödud värav oleks kõik trumbid katalaanidele mänginud, kuid Lionel Messi ja CO. olid liimist täiesti lahti.