Korvpall

Kalev/Cramo alustas koostööd Tiit Soku korvpallikooli järglasega 

Ohtuleht.ee, 9. mai 2019, 18:35
Lepingu allkirjastasid BC Kalev/Cramo president Toomas Linamäe ja Nord Spordiklubi eestvedaja Tarmo Oras. Foto: bckalev.ee
Kalev/Cramo korvpallimeeskond ja MTÜ Spordiklubi Nord alustavad koostööd, et anda üheskoos panus noorte spordisüsteemi arengusse ja luua edukalt toimiv ning kõrgetasemeline korvpallipüramiid, teatas Kalev/Cramo oma kodulehel.

Koostöö eesmärgiks on ühise noorte spordisüsteemi ja treeningmetoodika kaudu tõsta treeningute kvaliteeti ja mahtu, mis annaks võimaluse ettevalmistada esindusmeeskonnale Euroopa tasemel korvpallureid.

Samal teemal

Kalev/Cramo juhtkonna pöördumine: “Tallinna esindusmeeskonnana on BC Kalev/Cramo hoidnud Eesti klubikorvpalli lippu kõrgel juba viimased 10 aastat, pakkudes pealtvaatajatele võimalust oma silmaga kaasa elada kõrgetasemelisele korvpallile ja näha Euroopa parimaid võistkondi mängimas Eesti pinnal.

Samal ajal on Nord Spordiklubi teinud suurepärast tööd noortespordi populariseerimisel ja noorte sportlaste arendamisel. Koostöös suudame panna aluse hästi toimivale ja kõrgetasemelisele korvpalli püramiidele, mis motiveerib noori sportlasi ning paneb aluse pikaajalisele ja mõtestatud koostööle.

Spordiklubi Nord on kuue aastaga kasvanud üheks suurimaks noorte spordiklubiks Eestis, kus osaleb treeningutel üle 1200 noore, kellest omakorda üle 500 tegeleb korvpalliga. Soovime, et noor leiaks meie juures enda jaoks parima spordiala ja saab seda teha siin nii harrastuspordi kui ka saavutusspordi tasemel. Esindusmeeskond annab kindlasti noortele väljundi saamaks korvpalluriks kõige kõrgemal tasemel.“

SK Nordi korvpalliosa oli varem tuntud Tiit Soku korvpallikoolina.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee