Võrkpall

Suurte plaanidega Saaremaa tõi Eesti koondislase kodumaale tagasi 

Ohtuleht.ee, 10. mai 2019, 15:40
Henri Treial.Foto: Erki Pärnaku
Lõppenud hooajal Eesti meistrivõistlustel kolmanda kohaga piirdnud Saaremaa võrkpalliklubi teatas lepingu sõlmimisest Eesti koondise keskblokeerija Henri Treialiga. 26aastane ja 204 cm pikkune Treial mängis mullu Itaalia esiliigas VBC Mondovi tiimis.

„Kuna seljataga oli väga pingeline välishooaeg, siis tundsin, et hea on tulla hetkeks koju tagasi. Et Saaremaa eesmärgid ja plaanid on suured ja mängitakse ka eurosarjas, siis tundus see olevat minu jaoks hetkel ideaalne valik. Olen otsusega ise väga rahul. Isiklikus plaanis loodan olla klubile võimalikult suureks abiks, et saavutada edu ja seatud eesmärgid täita. Üritan anda endast parima ja alati midagi juurde õppida. Kindlasti saab olema väga huvitav hooaeg ja ootan seda juba põnevusega,“ rääkis Treial Saaremaa võrkpalliklubi Facebooki lehele.

Treial alustas oma karjääri Võru Võrkpalliklubist ja jätkas Tartu Bigbankis. 2016. aastal ta esimese välislepingu Tšehhist, kust mängis kaks hooaega. Eelmine hooaeg mängiti koos Kristo Kolloga Itaalia esiliigas VBC Mondovi meeskonnas.

Samal teemal

7. mai 2019, 21:40
„Vanematele meestele on see hingetõmbeaeg, uuematele aga tõestamise koht.“
2. mai 2019, 13:30
HEA UUDIS! Eesti vollekoondislane lõpetas seitsme kuu pikkuse vigastuspausi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee