Kübaratriki autor Mark Oliver RoosnuppFoto: Erki Pärnaku
11. mai 2019, 18:59

VIDEO | Levadia nüpeldas Tammekat, Transi peatreenerivahetus sai järjekordse tagasilöögi (1)

Jalgpalli Eesti meistriliigas naasis võidulainele Tallinna FCI Levadia, kes lõi koduväljakul Tartu Tammeka võrku seitse vastuseta palli.

Skoori avas 10. minutil Mark-Oliver Roosnupp, kes kindlustas teisel poolajal omale ka kübaratriki. Korra olid täpsed Jevgeni Budnik (penaltist), Gando, Kirill Nesterov ja Nikita Andrejev.

Levadia jaoks oli võit Tammeka üle seda olulisem, kuna nii lõetasid nad kolmemängulise kaotusteseeria. Kahes eelmises kõrgliiga voorus tuli neil tunnistada igirivaalide Flora ja Kalju paremust. Nädala keskel jäädi Kaljule alla ka karika poolfinaalis.

Õhtuses mängus alistas Paide Linnameeskond 1:0 Narva Transi. Kohtumise ainus värav sündis 87. minutil, mil Henri Välja realiseeris Tarmo Neemelo poolt teenitud penalti. Transi jaoks oli tegemist teise järjestikuse kaotusega pärast  peatreenerivangerdustEelmisel nädalavahetusel jäädi alla Viljandi Tulevikule.

Reede õhtul toimunud vooru esimeses kohtumises teenis hooaja kolmanda võidu FC Kuressaare, kes alistas Rauno Tutki 38. minuti väravast 1:0 Maardu Linnameeskonna. Sealjuures mängisid saarlased alates 35. minutist vähemuses.