WRC

VIDEO | Neuville ja kaardilugeja olid avarii järel kokkukukkumise äärel (1)

Ohtuleht.ee, 12. mai 2019, 10:46
Thierry Neuville pääses avariist suuremate vigastusteta.Foto: AFP/Scanpix
Thierry Neuville elas koos kaardilugeja Nicolas Gilsoul'iga Tšiili ralli kaheksandal kiiruskatsel üle karmi avarii. Hyundai mehed rullusid autoga seitse korda üle katuse ning viidi mõlemad pärast õnnetust kopteriga haiglasse. Allolevast videost on näha, et esialgu ei suutnud rallimehed isegi püsti seista, kuid lõpuks selgus, et midagi väga hullu tervisega ei juhtunud.

Samal teemal

„Nii mina kui ka Nicolas oleme terved. See oli suur šokk, aga jäime ellu. Soovin tänada arste, kes tegid head tööd,“ sõnas Neuville WRC otse-eetris.

Mis kaheksandal katsel ikkagi juhtus? „Läksin natukene optimistlikult peale. Legendis oli kirjas, et tegemist on täisgaasiga paremkurviga, kuid tagaosa läks vastu teeperve ja nii see läks,“ sõnas belglane. „Sain kohe aru, et tagaots läks käest, aga kuna tegemist oli sügava kraaviga, siis polnud pärast seda enam šanssi puhta nahaga pääseda.“

Vahetult pärast avariid ringlesid ka kuulujutud, et Neuville murdis jalaluu. Belglase sõnul oli tal ainult väike hirm, kuid õnneks oli kõik korras. „Tundsin vasakus jalas valu ja nägin ka verd. Seetõttu palusin ka kiirabi,“ sõnas karkudel ralliparki naasnud belglane. „Aga mulle tehti ainult mõned õmblused ja kõik saab korda. Järgmisel nädalal kavatsen taas masinat testida.“

1 KOMMENTAAR

a
Antikristus 13. mai 2019, 08:14
Eks see oli pikk liug jah...
t
tom 12. mai 2019, 15:19
Mida pealkirja?! Meeste tasakaaluelund oli pöörlemise ja põrutuse tõttu segi. Kokku kukutakse kurnatusest, nõrkusest, mitte tasakaalu puudumisest.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee