Stardist käis tihe heitlus. Foto: JUAN MEDINA/Reuters
Vormel 1
12. mai 2019, 17:52

EI MIDAGI UUT! Mercedeste valitsusaeg jätkub, sel korral jäi peale Hamilton, Vettel langes poodiumilt välja (1)

Vormel 1 sarja Hispaania GP-l tegid järjekordselt puhta töö Mercedese piloodid, seni on kaksikvõit saadud kõigil viiel selle hooaja võistlusel. Sel korral jäi peale Lewis Hamilton, kes stardis tiimikaaslasest Valtteri Bottasest mööda kihutas. Kolmandaks kerkis Max Verstappen (Red Bull), esiviisiku lõpetasid Ferrari piloodid Sebastian Vettel ja Charles Leclerc.

Vaata võistluse käiku allolevast blogist!

17:48

RING 65/66: Paistab, et kõik hakkab selgeks saama...

17:45

RING 62/66: Kõige kõvema sõidu on teinud täna Sainz, kes on kerkinud 12. kohal 8ndaks! Eesotsas kõik vanaviisi.

17:41

RING 59/66: Tõsist võitlust enam rajal ei käi.

17:33

RING 54/66: Hamilton saab enda nimele kiireima ringi!

17:32

RING 53/66: Eesotsas ohtlikuks ei läinud, küll aga ründas Gasly teravalt Vettelist, mööda pääseda siiski ei õnnestunud.

17:31

RING 52/66: Viimaks tuleb turvauto sisse. Kas läheb madinaks?

17:25

17:23

RING 49/66: Turvaauto endiselt rajal.

17:22

RING 48/66: Bottas kasutas võimalust ja käis boksis ära, teine koht säilis.

17:18

RING 47/66: Turvaato tuleb rajale!

17:18

RING 46/66: Esimene katkestajad, Stroll ja Norris põrkavad kokku!

17:14

RING 44/66: Verstappen teist korda boksis ja... ta langeb Leclerci seljataha neljandaks!

17:13

RING 43/66: Ja Vettel haarab ka kiireima ringi!

17:11

RING 42/66: Aga Vettel saab muretult Gaslyst mööda!

17:10

RING 41/66: Vettel käib teist koda boksis ja langeb Gasly taha kuuendaks!

17:07

RING 39/66: Bottas sai tiimilt selge sõnumi: "Kui veel boksi soovid tulla, siis pead rajal Verstappenist mööda sõitma."