Võitlussport

FOTOD | Grupivägistamise üle elanud ja uued rinnad soetanud naine vapustab maailma vabavõitlejana (41)

Ohtuleht.ee, 12. mai 2019, 14:21
Paige VanZantFoto: Instagram
25aastane ameeriklanna Paige VanZant kuulub meie planeedi säravamate naisvabavõitlejate sekka. UFC võitlussarjas on tal 12 matšist kirjas 8 võitu.

VanZanti populaarsuse taga on ka tema välimus. Aasta eest tunnistas noor sportlane, et polnud rahul oma rindadega. „Jah, käisin lõikusel. Olen tüdruk ning tahtsin alati oma rindu. Kuna neid lõpuks ei tulnudki, otsustasin need osta,“ ütles VanZant USA meediale.

Kaunitar jõudis vabavõitluseni üsna hilises eas, noorena olid tema hobideks erinevad tantsud hiphopist balletini.

Michelle Waterson (paremal) ja Paige VanZant. Foto: AP/Scanpix

Traagiline taust

Samal teemal

Koolis sattus ta aga ränga kiusamise ohvriks, mis väljus lõpuks igasugu piiridest. Ühel peol jootsid poisid ta purju ja vägistasid tulevast vabavõitlejat mitmekesi.

Oma raamatus meenutab VanZant jubedat kogemust nõnda: „Nad liigutasid mind, muutsid mu positsioone. Kukkusin läbi, kui proovisin vastu hakata, aju muutus uduseks. Olin ärkvel ja teadvusel, aga keha oli surnud. Teadsin, mis toimub, aga ei suutnud seda lõpetada. Lihtsalt palvetasin, et see lõppeks.“ Naine on tunnistanud, et ilmselt viiski vägistamine lõpuks alavahetuseni.

Vabavõitlejana tegi ta debüüdi 18aastasena, võites oma esimese amatöörmatši. Peagi oli ta juba UFC vaateväljas ning sealgi on saatnud edu. 12 matšiga on kirjas 8 võitu, neist kaks on tulnud nokaudiga. VanZant kaalub 57 kg ja on 163 cm pikk.

41 KOMMENTAARI

o
ohjah 13. mai 2019, 15:41
sellest on suudetud nüüd veel üks uus "artikkel" vorpida https://sport.ohtuleht.ee/962538/fotod-roomu-sombusesse-paeva-kurvikas-spordikaunitar-heitis-riided-seljast
b
BH -RH 13. mai 2019, 14:51
Meid naisi , need pildid ei huvita ja seda ta ka teab . Provotseerivad pildid on ikka maailma meesperele mõeldud .
Loe kõiki (41)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee