Tipptennisist Nicole Gibbs (WTA 117.) sai hiljuti kohutava uudise osaliseks, kui avastati, et tal on vähk.

26aastane ameeriklanna sai ohust teada oma hambaarsti käest, kes avastas naise suulaest midagi ebatavalist. Hiljem sai Gibbs uuringutelt kinnituse, et tal on süljenäärmevähk.

Sel reedel läheb parimal juhul maailma 68. reket olnud valgepallur operatsioonile. Gibbs vahendas arstide sõnu, kelle hinnangul peaks ainuüksi lõikus vähist jagu saama.

Terviseprobleemi tõttu Gibbs saviliivahooajal enam väljakule ei tule. Küll loodab ta tennisekarusselli naasta Wimbledoni kvalifikatsioonimatšide ajaks, mis algavad juuni lõpus.

Gibbs on karjääri jooksul võitnud seitse ITF-turniiri, WTA-võistlustel on ta korra jõudnud finaali, kus kaotas Yanina Wickmayerile.