Andrus Raadik.Foto: Alar Truu
17. mai 2019, 20:40

Eesti võrkpallimehed jätkasid võimsalt, ülipika geimi mänginud naised pidid Soomele alla vanduma

Eesti meeste võrkpallikoondis alistas Rakveres peetud sõprusmängus geimidega 3:0 (25:20, 25:21, 26:24) Slovakkia. Pärast seda mindi vastamisi lisageimis ja ka siis jäi peale Eesti 25:22.

Võitjate resultatiivseim oli Hindrek Pulk 13 punktiga. Andrus Raadik lisas 11 ja Kristo Kollo 9 silma. Ka eile oli Eesti Slovakkiast parem kõigis neljas geimis. Samad võistkonnad kohtuvad taas laupäeval kell 17.

Naiste koondis kohtus Tallinnas Audentese spordihallis Soomega ja kaotas geimidega 0:3 (34:36, 19:25, 23:25). Lisageimis jäädi soomlannadele alla 23:25.

Nette Peit tõi Eestile 20 ja Anu Ennok 17 punkti. Soomega mängitakse ka laupäeval ja pühapäeval, mõlemad kohtumised algavad kell 18.

„Soome mängis praktiliselt täiskoosseisuga, meil on mitu tähtsat mängijat veel puudu. Seda arvestades pole seda kaotust mõtet väga negatiivselt vaadata. Pigem vastupidi, ma olen väga rahul sellega kuidas me võitlesime,“ kommenteeris mängu tulemust Eesti naiskonna peatreener Andrei Ojamets ja lõpetas kiitvalt: „Naised oli täna väga tublid!“