Maximiliano Ugge.Foto: Martin Ahven
17. mai 2019, 21:26

DRAAMA! Nõmme Kalju pääses Kuressaare käest alles viimasel minutil (2)

Eesti jalgpalli kõrgliigas suutis tiitlikaitsja Nõmme Kalju kodus Kuressaarest 3:2 jagu saada, aga võiduvärav sündis alles üleminutitel. Kalju kangelaseks tõusis kapten Maximiliano Ugge, kes saatis palli Kuressaare väravasse kohtuniku antud viimasel ehk kolmandal üleminutil.

Kalju läks kohtumist juhtima 13. minutil, tabamuse autoriks oli Hector Nunez. 19. minutil suutis Karl Ivar Maar viigistada, aga 41. minutil viis Robert Kirss Kalju taas ette. Kuressaare 2:2 viigivärava lõi 69. minutil Sander Laht.

Teises kohtumises oli Tallinna Levadia võõrsil 3:0 üle Viljandi Tulevikust. 18. minutil lõi Viljandi pallur Kaur Tomson omavärava, 28. minutil skooris Jevgeni Budnik ja 45. minutil oli täpne Mark Oliver Roosnupp.

11 mänguga 27 punkti kogunud Levadia jätkab teisel kohal, Kalju tõusis 21 punktiga kolmandaks. Laupäeval Tartu Tammekaga kohtuval Paidel on üks punkt vähem.