Tallinna Flora vs. Narva Trans.Foto: Tiina Kõrtsini
18. mai 2019, 17:51

Eesti jalgpalli meistriliigas kaotas hooaja esimesed punktid kümme võitu järjest kogunud Tallinna Flora, kes viigistas 2:2 Narva Transiga.

Koduväljakul pallinud Flora läks 13. minutil juhtima, kui 11 tabamusega meistriliiga parimaks väravakütiks tõusnud Erik Sorga koksas sisse Gert Kamsi hea söödu. Avapoolaja lõpus suutsid idavirulased seisu viigistada, nurgalöögijärgses olukorras oli täpne Irie.

Ka teise poolaja alguses suutis Flora eduseisu haarata. 53. minutil lõi Konstantin Vassiljev kena kauglöögi Marko Meeritsa selja taha. 23 minutit hiljem kinkis Flora Transile kohtumise viimaseks jäänud värava. Soccernet.ee kirjeldas tabamust nii: puurivaht Richard Aland lõi rusikaga pallist mööda, tänu millele sai Joseph Saliste nahkkera tühja võrku lüüa.

11. vooru eelviimases kohtumises alistas Paide koduväljakul 2:1 Tartu Tammeka. Võitjate ridades olid resultatiivsed Gambiast pärit Alassana Jatta ja Elevandiluuranniku mees Yann Michael Yao. Tammeka auvärav kanti Mihkel Järviste nimele.