Reali ründaja Karim Benzema.Foto: AFP/Scanpix
19. mai 2019, 14:54

Lati kolinaga maha ajanud Madridi Real sai hooaja viimases mängus mannetu kaotuse

Sel hooajal tähtsamate tiitliteta jäänud Madridi Real lõpetas Hispaania jalgpalli meistriliiga 0:2 kaotusega Sevilla Real Betisile.

Esimene poolaeg lõppes 0:0, aga teisel poolajal tegid tabelis 10. positsioonile tõusnud Real Betisi poolelt skoori Loren (61. minutil) ja Jese (75. minutil). Kodus mänginud Reali üheksast pealelöögist läksid väravaraamidesse vaid kaks.

Real lõpetas Hispaania liiga 68 punkti ja kolmanda kohaga. Pühapäeva õhtul viimase kohtumise pidavast Barcelonast jäädakse maha vähemalt 18 ja teise koha saanud Madridi Atleticost 8 punktiga. Suveks kavandab peatreener Zinedine Zidane suurpuhastust.

Kõigi sarjade peale sai Real lõppenud hooajal 18 kaotust. Viimati jäädi vastastele nii palju alla hooajal 1995/1996.