Pildil esiplaanil Tallinna Kalevi keskkaitsja Kaspar Laur.Foto: Erki Pärnaku
19. mai 2019, 17:07

Kiirelt kümnekesi jäänud Maardu võitles Kalevilt viigi välja (1)

Jalgpallimeistrivõistluste 11. vooru lõpetas tabeli kahe viimase lahing Maardus, kus kohalik linnameeskond võitles varajase punase kaardi kiuste Tallinna Kalevilt välja 0:0 viigi.

Maardul läks keeruliseks 36. minutil, kui keskkaitsja Deniss Malov teenis hoolimatu vea eest teise kollase ehk punase kaardi.

Ühemehelises enamuses Kalev hakkas teisel kolmveerandtunnil korralikult suruma, kuid värava ees nappis kvaliteeti. Seetõttu jäid väravad löömata ja võidupunktid teenimata.

"Tahtmine oli suur, aga väravat ei tulnud," nentis Kalevi peatreener Aleksandr Dmitrijev ETV otse-eetris. "Võimalusi oli palju, eriti teisel poolajal, aga ei realiseerinud.

Hoidsime küll taga nulli, aga esimesel poolajal oli Maardul päris mitu võimalust. Teeme kaitse kallal tööd, aga ikka laseme mehi vabaks."

Maardu peatreener Andrei Borissov ütles mängu järel, et jääb teenitud viigipunktiga rahule.