„Watch Dogs 2“ ilmus 2016. aasta novembris.Foto: Ubisoft
Level1.ee 23. mai 2019 10:24
„Teine tase“ on iganädalane videomängusaade, kus vaadeldakse värskelt ilmunud teoseid, arutatakse viimase nädala tähtsamate uudiste üle ning sukeldutakse ka teemadesse, mis jäävad mängutööstusest väljapoole.

Sten, Lauri ja Allan toovad teieni järjekordse kehva episoodi ning seda loomulikult seetõttu, et Ragnar jätkuvalt Cannes'i filmifestivali pakutavaid mõnusid naudib. Lati alt läbi kõndimisest hoolimata üritatakse selgeks teha, mida hakkab pakkuma „Watch Dogs 3“ ning kumb sellele eelnenud mäng on ikkagi parem. Samuti esitatakse Instagramis ääretult huvitavaid küsimusi, millele vastuseid otsitakse.

Samal teemal

Kommentaarid  (2)

Criitik 24. mai 2019 22:53
Taaskord oli latialt läbi. Teretulemast tagasi Ragnar. Ilmselgelt see saade enam alla lati ei lähe. :) Allan - kedagi ei koti sinu arvamus. ;)
no 23. mai 2019 15:04
Esimene ei ole ideaalne mäng kuskilt otsast, aga seal on palju huvitavaid elemente.Kasvõi see rongis sõitmise võimalus (nii, et saad ringi liikuda ja aknast välja vaadata), mida gta ei ole siiamaani teinud.Story ei ole ka midagi erilist, aga kõvasti parem kui teise osa oma.Teine on väga imala story-ga, tegelased on naiivsed ja lapsikud.Linn on ka samm tagasi esimest osast, see kuidas suuremat osa linna elanikke on kujutatud kui mingeid poliitika hulle kes muust ei räägigi on kergeltöeldes ebameeldiv ja eemaletõukav.See, et on lisatud mõned uued mehaanikad, ei muuda fakti ei teine osa kehvem.

SISUTURUNDUS