Jäähoki

Venemaa hokitähed said MMilt lohutuseks pronksmedalid, matš oli ülimalt pingeline (7)

Toimetas Ats Kuldkepp, 26. mai 2019, 19:58
Venemaa koondislane Nikita Gussev pärast bulliti realiseerimist.Foto: Itar-TASS/Scanpix
Venemaa jäähokikoondis lõpetas Slovakkia peetava MMi võiduga, pronksimatšis alistati bullitiseeria järel 3:2 (1:2, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0) Tšehhi.

Mihhail Grigorenko viis Venemaa 13. minutil juhtima, aga esimese kolmandiku lõpus oli 2:1 ees juba Tšehhi. Väravate autorid olid Michal Repik (13.41) ja Dominik Kubalik (18.34). Venemaa viigivärava viskas Artjom Anissimov (20.39).

Normaalajal rohkem tabamusi ei tulnud, väravad jäid viskamata ka lisaajal. Venemaa koondislastest realiseerisid oma karistusviske Ilja Kovaltšuk ja Nikita Gussev, tšehhid aga ebaõnnestusid.

Laupäeval peetud poolfinaalis kaotas Venemaa üllatuslikult Soomele, Tšehhi jäi alla Kanadale.

Tšehhi ja Kanada finaal algab kell 21.15.

26. mai 2019, 11:57
Hokikorrespondent: Venemaa hokifänne tabas aegade suurim šokk, soomlased väärivad ausammast
26. mai 2019, 09:58
Venemaa hokikoondist analüüsinud ajakirjanikku ähvardati tappa: selles on süüdi oskamatud venelased!
26. mai 2019, 09:26
HAPUD VIINAMARJAD? Venemaa hokikrahhi liikmed: Soome oli kehv, nad võitsid tänu õnnele
25. mai 2019, 22:36
TIPPTASE! Kanada jäähokikoondis mängib viie aasta jooksul neljandat korda MMi finaalis