Gert Kullamäe.Foto: Teet Malsroos
Toimetas Deivil Tserp 27. mai 2019 13:01
TalTechi korvpallimeeskond andis oma koduleheküljel teada, et uueks hooajaks astub Rait Käbini asemel ametisse Gert Kullamäe.

"Kuna me tahame spordiklubina ja samas ka korvpallivõistkonnana edasi areneda, siis tuleb tõdeda, et kahel kohal töötamine muutus mingist ajast alates liiga üle jõu käivaks," sõnas Käbin. "Pöördusin ettepankuga Gerdi poole ja leidsime kiiresti ühise keele: meie visioon ühtis kuidas edasi peame minema ning kuhu tahame jõuda."

Käbin aga meeskonnast kaugeks ei jää. "Spordiklubis töötades olen kindlasti võistkonna tegemiste juures igapäevaselt, aga senisest rohkem tahan keskenduda spordiklubi arendamisse ja tulevasele perelisale ning samas on hea meel, et Gerdi peamiseks abiliseks jääb meie korvpallikooli ambitsioonikas treener Kris Killing."

Kullamäe kaua ei mõelnud. "Tänan Raiti ja Raidot usalduse eest, et nad mulle sellise ettepaneku tegid. Kaua mõtlemisaega ei olnud vaja, kuna olen siinkandis üles kasvanud ja mul on selle majaga erilised mälestused niikuinii. Kõike kokku pannes tuli otsus suhteliselt kiiresti. Tahame üheskoos panustada Eesti korvpalli ja meil oli koheselt ühine arusaam klubi tegevusest ja tulevikuplaanidest. Minu kui eksmängija ja treeneri jaoks on alati tähtis keskkond, et ümberringi oleks positiivne suhtumine ja usaldusväärsed inimesed. Siin on kõik minu jaoks olemas. Ootan põnevusega uut väljakutset ja loodetavasti sulandun meeskonda kiiresti."