Jalgpall

USKUMATU PÜHENDUMUS! Liverpooli fänn sõidab Meistrite liiga finaalile 45 euro eest soetatud romuga 

Ohtuleht.ee, 31. mai 2019, 13:11
Simon Wilson poseerimas Liverpooli kodustaadioni ees koos oma "tutika" Škodaga. Foto: Twitter @MHChehade
Laupäeva õhtul mängitakse Madridis jalgpalli Meistrite liiga finaal, kus lähevad tänavu vastamisi Liverpool ja Tottenham Hotspur. Arusaadavalt on too matš mõlema meeskonna fännide jaoks aasta tähtsündmuseks. 

Paraku pole tegu just odavaima üritusega maailmas, sest nii mängu- kui ka lennupiletid ampsavad rahakotist korraliku suutäie. Liverpooli fännav juutuuber Simon Wilson keelduski kulutamast 900 eurot lennupiletitele ning otsustas Hispaania pealinna ise kohale sõite. Selleks läks ta kasutatud autode parklasse ning soetas 45 euroga omale päevi näinud Škoda. 

"Laen mõistagi ka mõned videod Youtube'i üles, kuid see pole põhjus, miks ma selle [reisi] ette võtsin," sõnas britt Liverpool Echole.

"Mul oli piisavalt õnne ja mul õnnestus hooajapileti omanikuna finaalile pääse saada. Kuna see kinnitati aga võrdlemisi hilja, ei hakanud ma enne transpordile mõtlema. Kui nüüd internetis lennupiletite hindasid vaatasin, olid need naeruväärselt kõrged. 900 euro kandis."

Mõistagi on kasutatud autoga läbi Euroopa rändamisel omad ohud, peaks masin näiteks lagunema hakkama. Kuid mehe sõnul jõuab ta Madridi kohale, maksu mis maksab. "Halvima stsenaariumi korral tuleb rongi peale hüpata, kuid ma jõuan sinna kohale," kuulutas ta. 

Liverpooli fännid ning autoromud on varemgi meediakünnise ületanud. Näiteks 2005. aastal rändasid osad poolehoidjad Istanbulis staadionile niimoodi:

Samal teemal

14. mai 2019, 19:30
Liverpooli sai Meistrite liiga finaali eel halva ende!
9. mai 2019, 19:37
PÖÖRANE JALGPALLIÕHTU VOL. 2! Toomas Vara: enne kella kaht ei tule kindlasti und
8. mai 2019, 20:00
LIVERPOOLI IME! Teleka ette põlvili langenud Tarmo Tiisler: alati tuleb uskuda

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee